Home Гроші На охорону природи Житомирщини цього року використають 10 млн. грн.

На охорону природи Житомирщини цього року використають 10 млн. грн.

112
Цього року на першочергові заходи з охорони навколишнього природного середовища передбачено майже 10 млн. грн. Кошторис витрат обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на 2012 рік затвердили депутати обласної ради під час останньої сесії.
 
По 2 млн.грн. буде спрямовано на будівництво полігону твердих побутових відходів у Коростишеві та реконструкцію і технічне переобладнання очисних споруд господарсько-побутових стічних вод у Овручі.
 
Ще майже 3 з половиною млн. грн. передбачено на виготовлення робочої документації та будівництво очисних споруд каналізації в Андрушівці, повідомляє державне управління охорони навколишнього середовища області.
 
Понад 300 тис. грн. направлять на завершення реконструкції очисних споруд каналізації в смт Ємільчине. На проектування та будівництво споруд для очищення стічних вод станції знезалізнення в селі Висока Піч Житомирського району передбачено 730 тис. грн.
 
Також виготовлення проектної документації на реконструкцію споруд для очищення стічних вод в смт Озерне обійдеться у майже 600 тис. грн.
 
Крім того, майже півмільйона передбачено на науково-дослідну роботу та інформаціне забезпечення природоохоронної діяльності, а також на проведення природоохоронних заходів. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here