Home Гроші На закупівлях через ProZorro Житомирщина економить мільйони гривень

На закупівлях через ProZorro Житомирщина економить мільйони гривень

101

Протягом січня-лютого 2017 року установи області через систему електронних закупівель уклали 638 договорів на загальну суму 25 млн 588,1 тис. грн.

На цьому акцентує голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.

«Житомирщина працює ProZorro та економить на системі електронних закупівель мільйони гривень щомісяця. Тільки за перші 2 місяці цього року область зекономила 5 мільйонів гривень на закупівлі товарів, робіт та послуг. Прозорі закупівлі – це і можливість для бізнесу працювати відкрито і в чесній конкуренції», – наголошує керівник області.

Також Ігор Гундич додає, що загалом з січня 2016 року на 3156 угодах, укладених через електронні закупівлі, Житомирщина зекономила більше 20 млн гривень.

За інформацією департаменту економічного розвитку торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА, найактивнішими учасниками системи ProZorro в області є:

– КУ «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня» ЖОР;

– КУ «Житомирська обласна клінічна лікарня ім. О. Гербачевського»;

– Бердичівський геріатричний пансіонат;

– КУ «Довбиський психоневрологічний інтернат» ЖОР;

– КУ «Центральна дитяча міська лікарня» м. Житомир.

Нагадаємо, у 2016 році Житомирська ОДА увійшла до п’ятірки відкритих до бізнесу адміністрацій, а область в цілому посіла 10 місце за використанням системи ProZorro.

Довідково: Станом на 01.03.2017 року установами області на електронних торговельних майданчиках розміщено 5822 оголошення про закупівлю товарів, робіт та послу

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here