Home Гроші На Житомирщині газифіковано лише 35% населенних пунктів

На Житомирщині газифіковано лише 35% населенних пунктів

95
Житомирська область налічує 1667 населених пунктів, з яких газифіковано 583 або 35% від загальної потреби, інші ще потребують газифікації.
 
Для того, щоб досягти відповідно 52- відсоткового показника, необхідно подати блакитне паливо ще у 284 населених пункти області.
 
Для цього необхідно прокласти більше 2 тисяч км газових мереж та витратити за попередніми розрахунками більше 600 млн. гривень, повідомляє прес-служба Житомирської облдержадміністрації.
 
Цього року передбачено будівництво 83 об’єктів газопостачання на загальну суму 310 млн. гривень з проектною потужністю 803 км. 
 
Впродовж 2012 року прокладено 22 км трубопроводів для транспортування газу. За рахунок коштів державного бюджету введено в дію 2 км газових мереж. 
 
За рахунок коштів НАК «Нафтогаз України» у поточному році профінансовано будівництво підвідного газопроводу до с. Малосілка Бердичівського району на суму майже півмільйона гривень, газопроводу до с. Никонівка Бердичівського району вартістю півтора мільйона гривень та с. Волиця Андрушівського району на суму 2 млн. грн.  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here