Home Гроші На Житомирщині «Ощадбанк» так уклав мирову угоду, що отримав збитків на 4...

На Житомирщині «Ощадбанк» так уклав мирову угоду, що отримав збитків на 4 мільйони

135

Органи прокуратури України у першому півріччі 2013 року по фактами виявлених порушень у кредитно-фінансовій сфері стягнули 5,5 млн гривень.

Як йдеться в повідомленні на офіційному сайті Генеральної прокуратури України, про це повідомив перший заступник начальника головного управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави, протидії корупції і злочинів у сфері транспорту Олег Годуєв, передає Мінфін.

«Протягом першого півріччя поточного року за фактами виявлених порушень у кредитно-фінансовій сфері прокурорами розпочато 64 кримінальних виробництва, внесено 32 подання, за результатом розгляду яких відшкодовано 5,5 млн грн, заявлено позовів про стягнення в державних інтересах більше 20 млн грн», – йдеться в повідомленні.

 

 

 

Серед прикладів в повідомленні наводиться розслідування за фактом привласнення співробітниками «Правекс-Банку» коштів банку в розмірі 39 млн грн, за яким зараз ведеться досудове слідство. За словами Олега Годуева, подібне правопорушення встановлено в Житомирській області, зокрема, посадові особи «Ощадбанку» уклали з місцевим підприємством мирову угоду не невигідних банку умовах, в результаті чого банк отримав майже 4 млн грн збитків. Також повідомляється, що поширеними є випадки привласнення посадовими особами банку коштів шляхом підробки кредитних договорів від імені клієнтів.


 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here