Головна Гроші На Житомирщині спостерігається позитивна динаміка розвитку, Сергій Рижук

На Житомирщині спостерігається позитивна динаміка розвитку, Сергій Рижук

106
0

Аналізуючи виконання програми економічного і соціального розвитку та бюджету області за 9 місяців, голова облдержадміністрації Сергій Рижук зазначив: „Позитивна динаміка розвитку регіону доводить, що ми можемо впливати на економічну ситуацію. В останні два місяці нам потрібно зробити усе можливе, щоб забезпечити виконання завдань і заходів, передбачених програмою розвитку області”. 

Основними завданнями очільник області вважає добудову об’єктів з високим ступенем готовності, використання у повному обсязі державних коштів, що надходять в область, відновлення сільського господарства у поліській частині області.

До кінця року у кожному районі, місті, селищі та селі мають бути розроблені проекти програм економічного і соціального розвитку своїх територій на 2012 рік з урахуванням вирішення тих соціальних проблем.

Спільна злагоджена робота місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування буде надійною опорою у проведенні намічених в державі та області економічних реформ, повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here