Головна Гроші На Житомирщині відкрили новий елеватор

На Житомирщині відкрили новий елеватор

92
0

У селищі Великі Коровинці на Чуднівщині урочисто відкрили філію «Тетерів» – 19 підприємство компанії «Нібулон», яка системно працює на українському ринку зерна. 

Виробничий комплекс має забезпечити сотню нових робочих місць із середньою зарплатою у 2,5 тисячі гривень; до місцевих бюджетів буде сплачувати 4 мільйони гривень податків. Новий елеватор вже у поточному сезоні послужить аграріям – виробничий процес обіцяють розпочати 22 листопада. 
 
Учасники урочистостей відзначили, що ця подія стала прикладом того, як треба створювати інвестиційний клімат в Україні. На зведенні комплексу упродовж півтора місяця цілодобово працювали півтори тисячі робітників 50-ти будівельних підприємств. Загальний кошторис будівництва склав 120 мільйонів гривень, у проекті були задіяні кошти провідних світових банків, комплектуючі та обладнання із Бельгії, Данії та США, а весь комплекс будівництва спрацював чітко і якісно, «як швейцарський годинник».


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here