Головна Гроші На Житомирщині відновлює свою роботу Корнинський цукровий завод

На Житомирщині відновлює свою роботу Корнинський цукровий завод

138
0

На Житомирщині відновлює свою роботу Корнинський цукровий завод. Понад три роки підприємство простоювало. Експерти сільськогосподарського ринку стверджують, що причиною закриття багатьох подібних заводів в Україні стала мізерна ціна за яку впродовж кількох років у фермерів купували цукровий буряк. Своєчасне відновлення роботи цукрових заводів може призвести не лише до зниження ціни на цукор, а і до значного покращення на внутрішньому ринку держави.

Навесні пятдесятикілограмовий мішок цукру можна було придбати за ціною пятсот гривень. Зараз ціни різко знизилися. Причиною став сезонний запуск багатьох українських заводів з переробки цукрового буряку. Відновив роботу і Корнинський цукровий завод, який простоював три роки. 

Володимир Цімух – заступник директора по сировині Корнинського цукрового заводу: «Щоб запустити завод нам потрібен трьохдобовий запас буряків,значить завод переробляє за добу тисячу шісот тонн буряків,значить трьохдобовий, значить це буде біля п»яти тисяч буряків щоб запустити . »

За роки простою підприємства жителі Корнина майже втратили надію працевлаштування на рідному заводі.Адже в містечку проживає понад 5 тисяч людей, із них на цукровому заводі працювали чотириста.

Цьогоріч підприємство , яке не припиняло своєї роботи навіть під час Другої світової війни, святкує ювілей – 145 –річчя з дня заснування.За прогнозами фахівців Корнинського цукрового заводу виробництво запрацює вже впродовж тижня. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here