Home Гроші На Житомирщині вирощують найбільш забруднену радіонуклідами продукцію

На Житомирщині вирощують найбільш забруднену радіонуклідами продукцію

103

Вчені стверджують, що в поверхових водах більшості річок, де проводяться дослідження, рівень цезію и стронцію досі однозначно перевищує рівні, що були до аварії на ЧАЕС, передає видання Ракурс.

Через хронічне недофінансування в Україні багато досліджень заморожені, а програми з ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС призупинені.

 

Багаторічні дослідження фахівців Українського науково-дослідного інституту сільськогосподарської радіології показали, що найбільш забруднену продукцію отримують в окремих районах Рівненської, Житомирської та Волинської областей.

 

Це пояснюють особливостями місцевих ґрунтів – у торфовищах, супісках, дерново-підзолистих грунтах частка доступних для рослин форм цезію-137 та стронцію-90 набагато вище, ніж у суглинках і чорноземах. Спочатку держава виділяла гроші на програму, яка допомагала забезпечувати жителів цих сіл чистими продуктами, але потім цей рядок викреслили з бюджету, кинувши людей напризволяще.

На територіях, де високий рівень забруднення грунтів цезієм-137 і стронцієм-90, заборонено закуповувати не тільки молоко і м’ясо для переробки, але й овочі, гриби, лісові ягоди.

Аналізи молока, які регулярно проводяться в лабораторіях НДІ сільськогосподарської радіології в Житомирській, Рівненській та Волинській областях, показують, що ситуація з роками не покращується: при нормі 100 Бк / л показники коливаються від 60 до 670, а буває, піднімаються аж до 1000 Бк / л. За словами фахівців інституту, тільки в Рівненській області є майже два десятки сіл, де люди вживають молоко, в якому вміст цезію перевищує норму в 10-15 разів. І так не рік, і не два, а більше двох десятиліть.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here