Головна Гроші На Житомирщині заборгованість по зарплатах скоротилась на 10%

На Житомирщині заборгованість по зарплатах скоротилась на 10%

107
0

На початку вересня статистика зафіксувала скорочення на 10% боргів по зарплатах у порівнянні з попереднім місяцем. Загальна сума його становить 21 млн.грн., з яких майже дві третини сконцентровано у місті Житомирі, – розповідає заступник начальника відділу статистики соціально-трудових відносин обласного управління статистики Світлана Шиманська:

«Значні обсяги невиплат (близько10%) – у місті Коростень. Загалом з 28 регіонів області заборгованість відсутня у 13 територіальних одиницях, а у 18 вона ліквідована на економічно-активних підприємствах. Борги економічно-активних підприємств складають 13,8 млн. грн. Найбільшими боржниками серед них залишаються транспортні та промислові підприємства, де заборгованість на початок вересня становила 3,9 та 3,4 млн. грн.»

За нинішнім станом справ 3 тисячі 800 працівників в області вчасно не отримали зарплату. В середньому кожному з них роботодавці заборгували 3673 грн. 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here