Головна Гроші На Житомирщині 95 жителів подали заявки на гранти до 250 тис. грн...

На Житомирщині 95 жителів подали заявки на гранти до 250 тис. грн від держави

196
0

95 жителів Житомирської області подали свої бізнес-проєкти на отримання грантів від держави. Із них 25 отримають по 149-250 тис. грн на створення бізнесу.

Про це повідомив обласний центр зайнятості:

“25 жителів Житомирщини отримають мікрогранти на створення або розвиток власного бізнесу. Такий результат розгляду заяв І хвилі, поданих учасниками програми з 1 по 10 липня 2022 року. Всього в цей період 95 жителів області подали свої бізнес-проєкти для отримання грантів. Після перевірки уповноваженим банком ділової репутації подавачів заяв, проведених обласним центром зайнятості оцінки бізнес-планів та співбесід з учасниками лише третина проєктів були підтримані”.

25 підприємців зобов’язалися створити 55 нових робочих місць: від одного до дев’яти кожен підприємець. Серед отримувачів – дві третини чоловіків, більшість – мають досвід ведення бізнесу. Понад 80% суми грантів отримувачі витратять на придбання необхідного обладнання.

13 з 25 підтриманих бізнес-проєктів передбачають виробничу діяльність: отримувачі грантів виготовлятимуть 3D сувеніри, якісні напівфабрикати, хлібобулочні та текстильні вироби, паперові пакети,  вироби з деревини для реклами, навчання чи повсякденного користування, займатимуться отриманням олії з різних масляних культур, вирощуванням птахів й виробництвом продукції з птиці. 

Сім майбутніх підприємців захистили бізнес-плани зі створення стоматологічного кабінету, гастробару, флористичного магазину, майстерні з виробництва продукції з конструкційних композитних матеріалів та розширення існуючої керамічної майстерні, відкриття пекарні і магазину продуктів харчування.

А п’ять учасників використають гранти для організації надання послуг: перукарського напрямку, з лазерної депіляції, вантажних перевезень, ремонту автотранспорту, квартир і будинків.

Подати заяву по програмі “Єробота”: https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here