Головна Гроші На Житомирщині активно запрошують на роботу електриків

На Житомирщині активно запрошують на роботу електриків

199
0

На Житомирщині роботодавці активно шукають спеціалістів у галузі електрики і електротехніки, та обіцяють заробітну плату – до 15000 гривень.

Про це повідомила у своєму Facebook Житомирська обласна служба зайнятості.

“Підприємства на Житомирщині мають потребу у робітниках, які працюють в галузі електрики і електротехніки та займаються монтажем, експлуатацією або ремонтом електрообладнання та електричних кіл.

Комунальні та промислові підприємства, інтернат, підприємство «Укрзалізниці», житлово-експлуатаційні підприємства й ОСББ пропонують майбутнім працівникам заробітну плату – до 15 000грн”, – йдеться у оголошенні.

Найбільше роботодавці чекають на:

  • слюсаря-електрика з ремонту;
  • електроустаткування електрика цеху;
  • слюсаря-електрика з ремонту та обслуговування електричних підйомників (лифтів);
  • техніка-електрика;
  • електрика дільниці;

Серед основних вимог до майбутніх працівників зазначається – знання основ електротехніки; будови і принципів роботи електродвигунів, генераторів, трансформаторів, комутаційної і пускорегулювальної апаратури, акумуляторів і електроприладів; основних видів електротехнічних матеріалів, їх властивості і призначення, правил і способів монтування і ремонту електроустаткування в обсязі виконуваної роботи; назв, призначень і правил користування робочим та контрольно-вимірювальним інструментом.

Нагадуємо, що нещодавно ми розповідали про найзатребуваніших працівників у Житомирській області, а також про найбільш високоплачувані професії в регіоні.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here