Головна Гроші На Житомирщині шукали роботу 900 переселенців, із них 75% – жінки

На Житомирщині шукали роботу 900 переселенців, із них 75% – жінки

196
0

Майже 900 внутрішньо переміщених осіб у Житомирській області шукали цьогоріч роботу. 75% із них – жінки. Третина шукачів (299 осіб) вже працевлаштовані. 

Про це інформує служба зайнятості:

“Майже 900 внутрішньо переміщених українців шукали цьогоріч роботу на Житомирщині разом зі службою зайнятості. 650 із них звернулись за допомогою у працевлаштуванні упродовж січня-вересня 2023 року, ще близько 250 осіб були зареєстрованими безробітними з 2022 року. 75% із них – жінки.

299 переселенців, які користувались послугами служби зайнятості з початку року, отримали роботу. Більшість із них працевлаштовані у Житомирському районі (165 осіб), у Звягельському – 54 особи, у Коростенському – 51 і в Бердичівському – 29 осіб”.

Крім того, ВПО долучалися до суспільно корисних робіт, які організуються у громадах області, дехто пройшов професійне навчання для отримання роботи. Також переселенці отримували мікрогранти для створення або розвитку свого бізнесу.

«У нас добре налагоджена комунікація з територіальними громадами. Як тільки у громаду заїжджають українці з небезпечних регіонів, ми обов’язково відвідуємо їх. Розповідаємо про наші послуги і програми, якими вони можуть скористатись, та проводимо опитування щодо потреб у працевлаштуванні. Маю сказати, що шукати роботу погоджуються одиниці. Адже більшість із них – це мами з дітьми, особи з інвалідністю чи пенсійного віку – тобто люди, які вже отримують якісь види держдопомог і не зацікавлені у роботі на тимчасовому, як вони вважають, місці проживання», – розповіла директорка обласного центру зайнятості Галина Корінна.

Нині ж у пошуках роботи залишаються ще 246 переселенців. Серед них – працівники сфери торгівлі та послуг, представники найпростіших професій, технічні службовці, робітники з обслуговування й експлуатації технологічного устаткування та машин, керівники середньої ланки.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here