Home Гроші Народні депутати перевірили, як працюють «Житомирські ласощі». ВІДЕО

Народні депутати перевірили, як працюють «Житомирські ласощі». ВІДЕО

227

Сьогодні, 12 лютого, народні обранці Борислав Розенблат та Павло Дзюблик зустрілися з керівництвом та робітниками  кондитерської фабрики ЗАТ «Житомирські ласощі» аби дізнатися про загальний стан справ кондитерки. У кожного депутата був ряд питань, але головні з них – «Чи працює фабрика та чи забезпечені робою люди?»

Борислав Розенблат, народний депутат України: «Хто буде власником не мені не Павлу взагалі не цікаво. це ваші питання і розбирайтеся між собою. Для мене важливі оці люди, які стоять на вулиці. Також, стоїть питання міста, яке не отримує грошей від діяльності фабрики. Для мене це загроза. Ось для цього я сюди прийшов і це мене турбує. Де ви зареєстровані, яким чином йде продукція, куди вона направляється і куди йдуть податку – ось що для мене дуже важливо».

Павло Дзюблик, народний депутат України: «Питання гостро стоїть про робочі місця. Відповідно до цього – сплата податків. От яким чином це все буде розвиватися далі?І взагалі, чи ми можемо зі свого боку гарантувати людям, які до еас звертаються, що робочі місця будуть, фабрика буде працюівати, буде виготовлятися продукція, і будуть надходження до бюджетів усіх рівнів. Ось це головні питання які нас цікавлять».

Обговоривши ряд юридичних та фінансових питань, керівництво ЗАТ «Житомирські ласощі» вирішило провести депутатів цехами та показати їх роботу, як підтвердження працездатності фабрики. Робітники ж не приховуючи, розповідали про те, як на сьогодні їм працюється з новими керівниками.

Анастасія Іванюк, бригадир: «Працюємо ми дуже добре. Затяжна лінія працює у нас в 3 зміни, цукрова – поки що 1 зміна. Ось включили глазуровку. Що ж до заробітної плати, то ми тільки почали працювати, але за січень місяць нам дали авансу. От за листопад-грудень – Бойко нам нічого не віддав. Ми задоволені своєю роботою. Навіть дуже задоволені. Хто хоче працювати – той прийшов до нас. Хто ж не хоче – то що ми можемо зробити?»

Також, сьогодні, працівники та акціонери, мали змогу безпосередньо поспілкуватися з депутатами. Вони розповіли про ряд проблем, з якими зіштовхнулись після того, як перейшли від Ігоря Бойка. Погрози, невиплачені заробітні плати та утримання трудових книжок – ось неповний перелік неприємних «подарунків» від колишнього власника. Депутати ж, у свою чергу ,вислухали та пообіцяли посприяти у вирішенні даних проблем.

Павло Дзюблик, народний депутат України: «Що стосується погроз, трудових книжок і заборгованості по заробітній платі. Ми тільки що поспілкувалися і пропонуємо вам написати детального листа, колективне звернення, на міжфракційне об’єднання «За Житомирщину». Напишіть листа на наше ім’я. Ми піднімемо це питання з трибун Верховної Ради. Тобто, ми готові захищати вас».

Борислав Розенблат, народний депутат України: «Я, як депутат Верховної Ради, звернусь до всіх правоохоронних органів, звернусь до керівництва фабрики чи до керівництва «ЖЛ», щоб вони віддали колективу трудові книжки і не порушували трудове законодавство. Бо це є неприпустимим. Трудова книжка – це власність людини, а не підприємства».

Тож провівши більше 3-х годин на кондитерські фабриці, поспілкувавшись з робітниками, народні депутати зробили для себе певні висновки.

Павло Дзюблик, народний депутат України: «Спекулюють на цьому питанні: що фабрика не працює ,цехи закриті, а працівники на вулиці і не отримують заробітну плату. Сьогодні ми прийшли, і з колективом поспілкувалися, і по цехам пройшли. Висновок – все працює. Я розумію, що є певні труднощі. Можливо дійсно не все так гладко ,як хотілося б .І все по новому набирає потужності. Але я думаю, що найближчим часом, це все вирішиться. І все буде добре».

За словами директор з загальних питань Татьяни Нікітіч, з понеділка планується запуск лінії цукерок. А це означає – що фабрика повертає містянам улюблений смак солодощів. Також, вона закликає працівників колишніх «ЖЛ» приходити на роботу, адже їх робочі місця чекають на них.

Татьяна Нікітіч, директор з загальних питань: «Ми працюємо дуже потужно. І ви сьогодні побачили як нас підтримує колектив. Це для нас дуже важливо. І сьогодні, ми маючи можливість, запрошуємо працівників, в яких ми маємо потребу. Тож ми вас запрошуємо, приходьте на роботу. Ми на вас чекаємо».

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here