Home Гроші Найбільше безробітної молоді у Коростенському, Малинському, Олевському й Овруцькому районах

Найбільше безробітної молоді у Коростенському, Малинському, Олевському й Овруцькому районах

193

 Упродовж 2018 року статус безробітного в Житомирській області мали близько 14,5 тис. осіб у віці до 35 років, що майже на 2,4 тис. менше, ніж рік тому. Серед безробітних з числа молоді 87% до реєстрації у службі зайнятості мали професійний досвід, 13% –  з різних причин не були зайняті більше року або відносились до випускників навчальних закладів різних типів.

Користувались послугами служби зайнятості з пошуку роботи 723 випускники, з яких 625 – випускники вищих та 98 – випускники професійно-технічних навчальних закладів. 

Роботу за сприяння державної служби зайнятості знайшли понад 12,8 тис. молодих осіб, причому близько 70% з них були працевлаштовані оперативно до набуття статусу безробітного. Профорієнтаційні послуги отримали 14,4 тис. безробітних з числа молоді та 42,5 тис. школярів і студентів.


З метою максимального наближення професійних навичок громадян, які шукають роботу, до потреб роботодавців, розширення їх компетенцій та підвищення конкурентності, державною службою зайнятості здійснено професійне навчання на замовлення роботодавців 1226 безробітних до 35 років.


Також 824 молоді особи взяли участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру з благоустрою та озеленення територій, зон відпочинку, роботах на об’єктах соціальної сфери, впорядкуванні місць поховань, роботах в архівах з документацією, догляді та наданні допомоги особам похилого віку та особам з інвалідністю та ін. 
На сьогодні потребують працевлаштування 4,7 тис. клієнтів служби зайнятості Житомирщини у віці до 35 років.
 
Найбільше молодих осіб з-поміж безробітних – у Коростенському, Малинському, Олевському й Овруцькому районах (близько 40%), найменше – у Попільнянському, Чуднівському і Любарському (21-25% усіх безробітних). В середньому ж по області кожен третій безробітний – молода особа.


Відділ  інформаційної роботи обласного центру зайнятості
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here