Головна Гроші Названо найбільш шановані компанії світу

Названо найбільш шановані компанії світу

82
0

Google і Apple ділять перші місця в рейтингу найбільш шанованих компаній світу, проведеному Reputation Institute.

Як повідомили Корреспондент.biz в Reputation Capital Ukraine, у п’ятірку найбільш шанованих компаній світу також увійшли Disney (США), BMW (Німеччина) і LEGO (Данія). 

Згідно з  глобальним споживчим дослідженням Reputation Institute за 2011 RepTrak 100, участь у якому взяли 48 тис. респондентів у 15 країнах, в ТОП-10 також увійшли Sony (Японія), Daimler (Німеччина), Canon (Японія), Intel (США) і Volkswagen (Німеччина). 

"Основним висновком даного дослідження є те, що більшість компаній мають більш сильну репутацію в своїй країні, ніж за кордоном. Але навіть ці компанії не в змозі множити повагу у всіх 15 країнах. Apple, Google, LEGO, і Sony є єдиними компаніями, які потрапили у ТОП-10 в дев’яти з 15 країн. Ще більш красномовним є те, що зі 100 компаній, лише 12 потрапили в десятку в п’яти або більше з 15 країн", – йдеться в повідомленні. 

Якщо говорити про регіональне лідерство, то в Північній Америці першим виявився Kellogg’s, в Латинській Америці – Google, в Європі – LEGO і в азіатсько-тихоокеанському регіоні – Disney. 

Експерти констатують, що драйвери репутації компанії відрізняються залежно від галузі та регіону. Хоча основним глобальним чинником є ??вироблений продукт, він відіграє не таку вагому роль у країнах БРІК (Бразилія, Росія, Індія, Китай). Так, уявлення про діяльність і управління компанією більш ніж на 30% впливає на репутацію компаній в країнах БРІК, і є ключовою відмінністю для компаній, які хочуть вести бізнес у цьому регіоні. 

Водночас, в першу двадцятку також увійшли Microsoft (США), Nike (США), Panasonic (Японія), Johnsom & Johnson (США), Nokia (Фінляндія), Nestle (Швейцарія), Hewlett-Packard (США), Michelin (Франція), L’Oreal (Франіця) і Kellogg’s (США). Українські та російські компанії не увійшли до ТОП-100. 

Нагадаємо, що 7 грудня 2010 року стали відомі результати дослідження Найбільш шановані компанії України, яке провела Reputation Capital Ukraine. 

Коресподент.net

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here