Home Гроші Одна сонячна електростанція може забезпечити електроенергією 20 будинків. ВІДЕО

Одна сонячна електростанція може забезпечити електроенергією 20 будинків. ВІДЕО

107

Сонячна електростанція родини із Житомирщини виробляє електроенергії, якої б вистачило на 20 житлових будинків.

Про це повідомив власник станції Сергій Остропольський під час спілкування із головою Житомирської облдержадміністрації Ігорем Гундичем 26 вересня.

«Якщо будинок використовує 200 кВт у місяць, то 20 будинків я зможу забезпечити електроенергією з сонячної електростанції. Тому ми без обмежень користуємося електроенергією, а залишки продаємо до загальної мережі», – повідомив Сергій Остропольський, який встановив станцію за обласною програмою.

Родина Остропольських із с. Громада Любарського району скористалася ініційованою головою ОДА Ігорем Гундичем програмою підтримки встановлення сонячних електростанцій. За встановлені на даху будинку та в саду панелі сім’я за декілька тижнів одержала максимальну компенсацію з обласного бюджету – 50 тис грн.

Читайте також: Навіть у хмарні дні сонячна станція виробляє електроенергію.

Голова ОДА Ігор Гундич особисто контролює, як діють впроваджувані на території області програми і чи задоволені ними люди.

«Програма підтримки сонячних електростанцій – одна із тих, які дуже швидко показали результат. Маємо вже 102 сонячні станції на приватних домоволодіннях, а також є й нові бажаючі. Сонячні електростанції дають можливість не тільки забезпечити себе електроенергією, а й продавати її державі за «зеленим тарифом». Так ми робимо населення енергонезалежним», – підкреслив голова ОДА Ігор Гундич.

Житомирщина стала першою областю в Україні, яка запровадила програму підтримки сонячних електростанцій, компенсовуючи 20% (в межах 50 тис. грн) від вартості обладнання.

Із 102 таких станцій 2 найпотужніші – по 30 кВт – розташовані у Любарському районі.

За довідками звертайтеся за телефонами: (0412) 47-46-44, 47-46-42.

Читайте також: Сонячна енергетика: як у Житомирській області мотивують домогосподарства і залучають іноземних інвесторів

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here