Головна Гроші Падіння ціни на нафту: бензин дешевшати не буде

Падіння ціни на нафту: бензин дешевшати не буде

183
0

Бензин в Україні дешевшати не буде і на падіння нафти майже не відреагує. Про це написав у Facebook президент Центру глобалістики "Стратегія XXI століття" Михайло Гончар.

"Не слід очікувати "халявного бензину " на АЗС. Звичайно, можна тішити себе надіями, щоб бензин став по 10-15 грн за літр, мовляв, Вова (президент Володимир Зеленський – ред) скаже бензиновим баригам, і вони знизять ціну, так як нафта дешева", – написав він.

За його словами, якщо так станеться, то грошей у бюджеті стане ще менше. Крім того, Гончар вважає, що не слід панікувати з приводу падіння цін на українську експортну сировину, хоча вона теж знизиться в ціні. Однак більшою мірою це стосуватиметься ринку металургії і меншою мірою – аграрних.

"Зернові ринки, які стають для нас номером один для отримання валюти, звичайно впали б слідом за нафтою, але епідемія коронавірусу диктує іншу поведінку – очікування дефіциту продовольства і створення його запасів, оскільки невідомо, як довго триватиме епідемія", – зазначив експерт, припустивши, що ціни на зернові знизяться, але не так істотно, як на нафту.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here