Home Гроші Пенсійний фонд назвав найбільш злісних боржників

Пенсійний фонд назвав найбільш злісних боржників

81
0
Пенсійний фонд оприлюднив інформацію про економічно-активні підприємства, що мають найбільші обсяги заборгованості зі сплати єдиного внеску станом на 1 жовтня 2012 року.
 
У розміщеному на офіційному веб-сайті Фонду переліку – по п’ять найбільших боржників по кожному з 27 регіонів країни, із зазначенням прізвищ, імен та по-батькові їх керівників, пише Gazeta.ua.
 
"Першість" у рейтингу боржників утримують Казенне підприємство "Шосткинський казенний "Зірка", яке заборгувало Пенсійному фонду 83,7 млн грн, Харківське комунальне підприємство "Міськелектротранс" – 70,5 млн грн, ПАТ "Шахтоуправління Донбас" – 70,2 млн грн, Державне підприємство "Дзержинськвугілля" – 66,5 млн грн.
 
На 1 жовтня 2012 року 135 підприємств заборгували 354,9 млн грн єдиного внеску та 712,9 млн грн страхових внесків та інших платежів до Фонду.
 
Нагадаємо, раніше співробітники Управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю Криму викрили пенсіонерку, яка примудрилася отримувати виплати відразу в двох державах.
 
Так, в 2000 році мешканка Сімферополя звернулася в одне з міських управлінь Пенсійного фонду із заявою про нарахування пенсії за віком. При цьому вона навмисне приховала факт отримання аналогічних виплат у Росії 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here