Home Гроші Перейшли за прикріпленим посиланням: на Житомирщині шахраї ошукали двох жителів області

Перейшли за прикріпленим посиланням: на Житомирщині шахраї ошукали двох жителів області

294
0

На Житомирщині все частіше жителі області попадаються на гачок шахраїв. Цього разу двоє жителів області перейшли за прикріпленим посиланням та вказали дані своїх карток.

Про це інформує поліція області:

Жителі області все ще вірять у можливість отримання грошових виплат від держави чи благодійників, обіцяні їм у рекламних повідомленнях у мережі Інтернет. Однак такі повідомлення є шахрайським гачком, аби отримати доступ до банківських рахунків громадян“, – пишуть поліцейські.

Днями двоє жителів Звягельщини та житомирянка виявили оголошення про надання фінансової допомоги у соцмережі «Facebook».

Ще двоє жителів обласного центру отримали схожі пропозиції у месенджері «Viber» та у вигляді рекламного push-повідомлення. Всі вони перейшли за прикріпленими посиланнями та вказали на невідомих ресурсах конфіденційні відомості щодо своїх банківських карток. У результаті кожен «подарував» шахраям у середньому від 5 до 10 тисяч гривень”, – зазначають у поліції.

Поліцейські вкотре закликають громадян бути розсудливими та обережними у всіх питаннях, що стосуються доступу до банківських рахунків.

Previous articleУ Житомирі на прибирання тротуарів хочуть витратити ще 5 млн грн
Next articleБіля Гідропарку перекинувся автомобіль

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here