Головна Гроші Підприємства – банкрути Житомирщини заборгували працівникам 6 млн. грн.

Підприємства – банкрути Житомирщини заборгували працівникам 6 млн. грн.

101
0
Тристороння соціально-економічна рада при голові облдержадміністрації в чергове розглянула питання про погашення заборгованості по зарплаті. 

Рада зосередила увагу на питаннях погашення заборгованості працівникам підприємств-банкрутів. Заступник голови області Віктор Балюрко зазначив, що вирішення цих питань є найскладнішим. На 1 листопада 2011 року борг по зарплаті підприємств-банкрутів складає 6 млн. грн. 

Водночас, працівники ліквідованих підприємств та підприємств-банкрутів найменш захищені законодавством. 

Цю проблему та законодавчі кроки з її вирішення висвітлювала заступник начальника головного управління праці та соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Бойм. За її словами, поки що залишається неузгодженим на вищому рівні питання утворення фонду гарантування трудових виплат в Україні для працівників підприємств-банкрутів. 

Заступник голови Господарського суду області Олег Костриця повідомив, що на розгляді суду перебуває 209 справ щодо підприємств-банкрутів.
 

Житомирська хвиля 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here