Головна Гроші Підприємства Житомирщини співпрацюють з 94 країнами світу

Підприємства Житомирщини співпрацюють з 94 країнами світу

147
0
За результатами 9 місяців 2011 року обсяг експорту товарів області збільшився на 40% (393,0 млн. дол. США) порівняно з аналогічним показником 2010 року. Найбільшу питому вагу у загальній структурі експорту займають такі групи товарів, як деревина і вироби з неї, мінеральні продукти, машини, обладнання та механізми, вироби з каменю, гіпсу, цементу, текстильні матеріали і текстильні вироби та вироби з чорних металів.
 
Завдяки покращенню фінансового стану підприємств регіону та зростанню обсягів обласного виробництва підприємств машинобудівної галузі, негативна тенденція падіння експорту машин і обладнання у кризовий період на даному етапі вже подолана. 
 
Поряд зі зростанням експорту за цей період зросли на 15% і імпортні надходження до області, а їх загальний обсяг становив 329,6 млн. дол. США. 14% від загального обсягу імпорту складають машини, обладнання та механізми, що у короткостроковій перспективі дасть можливість підприємствам регіону оновити та розширити власні виробничі потужності та збільшити обсяги виробництва. Значну частку загального імпорту області вже 3-й рік поспіль займає ввезення нафтопродуктів – 72,6 млн. дол. США.
 
За інформацією головного управління економіки облдержадміністрації 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here