Головна Гроші Підприємців ”труситимуть” вдвічі рідше

Підприємців \”труситимуть\” вдвічі рідше

82
0
Голова Державної податкової служби (ДПС) України Олександр Клименко доручив до кінця року скоротити кількість планових перевірок суб’єктів господарювання на 59%.
 
За його словами, порівняно з минулим роком кількість документальних перевірок суб’єктів господарювання зменшилася майже наполовину – на 48%. До плану-графіку перевірок включено 12,2 тис. підприємств. Рік тому цей показник складав 23,3 тис.

"До цього ми принципово дотримувалися задекларованої позиції щодо невтручання у діяльність сумлінних платників. Кадрові ротації на політику нашого відомства у цьому питанні ніяк не вплинуть. Навпаки, робота зі створення сприятливих умов для бізнесу, зі зниження фіскального тиску на економіку має бути посилена", — підкреслив Клименко.

За даними ДПС у березні 2011 року кількість планових перевірок юридичних осіб зменшено на 32,1% порівняно з відповідним періодом минулого року, на ІІ квартал 2011 року — на 54%, на ІІІ квартал — на 57%.

На ІV квартал 2011 року, згідно з дорученням керівництва ДПСУ, відбудеться зменшення на 59% порівняно із ІV кварталом 2010 року.

Нагадаємо, що президент Віктор Янукович 7 листопада призначив екс-голову ДПС Віталія Захарченка міністром внутрішніх справ, а Клименка – главою ДПС.

Клименко є наймолодшим керівником податкової служби за всю її історію — наступного тижня йому виповниться 31 рік. До переїзду до Києва у лютому 2011 року він більше року керував податковою адміністрацією в Донецькій області. До цього він обіймав керівні посади у спеціалізованій інспекції по роботі з великими платниками Донецька.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here