Головна Гроші Після Євро-2012 в Україні розвиватимуть міста-мільйонники

Після Євро-2012 в Україні розвиватимуть міста-мільйонники

100
0

Після завершення чемпіонату Європи з футболу 2012 року держава приділить особливу увагу розвитку міст-мільйонників. На цьому наголосив Віце-прем’єр-міністр України – Міністр інфраструктури Борис Колесніков під час робочої поїздки до Дніпропетровська 12 вересня.

"Після 1 липня 2012 року – фінального матчу Євро-2012 – вся увага Президента та Уряду буде прикута до міст-мільйонників", – сказав Колесніков.

У першу чергу мова йтиме про підтримку будівництва доріг, організацію швидкісного залізничного сполучення між містами-мільйонниками, а у випадку Дніпропетровська – і метрополітену.

Будівництво об’їзної дороги в Дніпропетровську, яка є одним із пріоритетних інфраструктурних проектів регіону, здійснюватиметься в три етапи.

"Ми розбили всі роботи на три етапи: 2012, 2013 та 2014 роки відповідно, – наголосив Колесніков. – 15 листопада цього року підрядник має завершити першу чергу будівництва дороги, на 2013-2014 роки повністю зрозуміло, які роботи виконуватимуться".

До того ж, для максимальної зручності жителів Дніпропетровська, Донецька та Києва після Євро-2012 курсуватимуть швидкісні поїзди Київ-Дніпропетровськ-Донецьк".

Колесніков зауважив, що саме в Придніпровському регіоні здійснюватиметься масштабна електрифікація колій.

"Думаю, що за найближчі 4 роки ми електрифікуємо 700-800 км саме в Дніпропетровській області", – підкреслив Колесніков.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here