Головна Гроші ”Північний потік” відбере в України 20% транзитних грошей

\”Північний потік\” відбере в України 20% транзитних грошей

93
0

Фахівці міжнародного рейтингового агентства Fitch вважають, що введення в експлуатацію першої гілки газопроводу "Північний потік" призведе у наступному році до падіння доходів від транзиту газових операторів України і Словаччини – НАК "Нафтогаз України" і Slovensky Plynarensky Priemysel (SPP) – на 20%.

Експерти Fitch вважають, з початком роботи першої гілки "Північного потоку" газ з РФ зможе надходити в Німеччину та інші західноєвропейські країни безпосередньо, і це негативно відіб’ється на фінансах "Нафтогазу" і SPP.

На думку агентства, введення в експлуатацію альтернативного маршруту також посилює позицію "Газпрому" в суперечці з "Нафтогазом" з приводу поточних газових контрактів. Тому Fitch не виключає повністю можливих проблем з транзитом російського газу через територію України, як в 2006 і 2009 роках, у зв’язку з існуючими розбіжностями.

Нагадаємо, Росія у вівторок, 6 вересня, почала заповнювати газом першу нитку газопроводу "Північний потік".

Потім впродовж місяця газопровід буде готовий до постачань газу європейським споживачам – це відбудеться у кінці жовтня – листопаді.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here