Home Гроші Півторамільйонний врожай зберуть цього року агарії

Півторамільйонний врожай зберуть цього року агарії

92
0
Вже другий рік поспіль аграрії Житомирщин збирають 1.5 млн. тонн зерна. На цьому наголосив голова області Сергій Рижук під час обласного свята врожаю «Обжинки-2012».
 
За його словами, до свята область підійшла з гарними здобутками. Продовжується збирання пізніх зернових культур. Станом на 14 вересня за всіма категоріями господарств із плану майже 400 тис. га зернові культури обмолочено на площі 240 тис. га, що становить 60 % до прогнозу. В бункерній вазі намолочено 685 тис. тонн зерна.
 
Враховуючи збір ранніх зернових і зернобобових разом з круп’яними культурами та кукурудзою на зерно, в нинішньому році валовий збір зерна очікується в межах півтора мільйона тонн зерна, повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
 
Сергій Рижук наголосив, що хлібороби мають достатньо пшениці і жита, аби навіть забезпечити ними всю державу, адже наша область є першою в Україні за рівнем виробництва цих важливих продовольчих культур. Зернопереробна галузь збільшила своє виробництво на 42 %. 
 
Крім того, голова облдержадміністрації закцентував увагу і на позитивній динаміці розвитку тваринництва в області.
 
«З початку року поголів’я великої рогатої худоби зросло на 30 тис. голів, тобто на 14 %. На Житомирщині завдяки дотаціям і з державного, і з обласного бюджету збільшено до 30 % показники молокопереробного виробництва». 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here