Home Гроші Платники регіону сплатили майже 17 мільйонів податку на доходи фізичних осіб

Платники регіону сплатили майже 17 мільйонів податку на доходи фізичних осіб

90
Завдяки впровадженню креативних підходів до кампанії декларування доходів громадян, отриманих у 2011 році, широкого залучення до декларування громадськості, волонтерів, засобів масової інформації в Житомирській області за 9 місяців 2012р. фактично надійшло податку на доходи фізичних осіб 17 млн. грн.
 
Кількість поданих декларацій в податкові органи області склала 31 тис., що на 14 тис. більше, ніж у минулому році, повідомляє прес-служба державної податкової служби області.
 
Без врахування держслужбовців подано 19 тис. декларацій, у тому числі з тих, які обов’язково повинні їх надати – 13 тис. громадян та 6 тис. з метою отримання податкової знижки. Держслужбовцями подано 13 тис. декларацій.
 
Кількість декларацій, у яких задекларовано доход понад 1 млн. грн. становить 50.
 
«До 1-го травня декларували свої доходи громадяни, які були зобов’язані це зробити згідно положень податкового кодексу України. Наразі, до кінця року триває декларування доходів тих громадян, котрі бажають отримати податкову знижку на навчання, лікування тощо», – зазначив голова ДПС у Житомирській області Сергій Шинкаренко. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here