Home Гроші Померла найбагатша жінка України

Померла найбагатша жінка України

220
0
5 жовтня у віці 58-ми років пішла з життя найбагатша жінка України Ольга Нечитайло-Ріджок.
 
"На жаль, ми підтверджуємо інформацію про смерть Ольги Володимирівни Нечитайло-Ріджок", – повідомили Корреспондент.biz в компанії ТОВ Алкогольні Традиції.
 
Нагадаємо, що Нечитайло-Ріджок в 1991 році заснувала компанію Баядера, яка займалася імпортом алкоголю. Рік тому вона залишила бізнес і зайняла пост заступника мера рідної Горлівки.
 
До цього часу вона займала пост президента групи компаній Баядера – одного з лідерів горілчаної галузі України, яка відома українцям завдяки брендам Хлібний дар, Козацька Рада, Цельсій та іншим.
 
У рейтингу ста найбагатших українців журналу Корреспондент вона посіла 26-ту сходинку, ставши найбагатшою жінкою країни. У 2011-му році видання оцінило її активи в харчопромі, ритейлі й дистрибуції у $476 млн. Втім, український Forbes оцінював її статок у $163 млн.
 
"Для мене, насамперед, важлива щира підтримка всього колективу компанії Баядера, який нараховує близько 5000 осіб, а також партнерів з України, Росії, Латвії, Білорусії, Греції, Німеччини, Італії, Ізраїлю, Вірменії, Молдови, Придністров’я, Болгарії та інших країн. Спасибі жителям Черкаської та Миколаївської областей, на території яких розташовані наші заводи Національна горілчана компанія і Коблево", – зазначала Нечитайло-Ріджок в одному з коментарів.
 
У своєму рейтингу найбагатших українців Корреспондент також писав, що родині Нечитайло-Ріджок належ контроль над роздрібною мережею супермаркетів Еко.

"Однією з цікавих перспектив вважаю освоєння російського та інших міжнародних ринків. Перші наші проби показали великий інтерес зарубіжних споживачів до якісної української зернової горілки. Іншими словами, Баядера йде второваною стежкою своїх українських конкурентів, компанії Nemiroff та холдингу Global Spirits (ТМ Хортиця), – освоює алкогольний ринок Росії, який, за даними досліджень International Wine and Spirit Research, є планетарним лідером в споживанні горілки", – сказала рік тому бізнес-леді. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here