Home Гроші Понад 15 тисяч жителів Житомирщини вже отримали монетизовану субсидію

Понад 15 тисяч жителів Житомирщини вже отримали монетизовану субсидію

118

Ощадбанк долучився до виплат монетизованих субсидій пенсіонерам з 4 березня та субсидіантам, які не є пенсіонерами з 12 березня. Через Ощадбанк «живі гроші» вже отримали понад 15 тис. жителів.

Про це розповів, 15 березня, під час брифінгу заступник начальника Житомирського обласного управління АТ «Ощадбанк» Микола Шульга.

«Починаючи із 4 березня жителі області, які отримують пенсію через Ощадбанк, отримали й монетизовану субсидію. Ці кошти надійшли з Пенсійного фонду.

З 12 березня ми виплачуємо монетизовану субсидію тій категорії людей, які не отримують пенсію. Всього на Житомирщині ми маємо виплатити кошти 51 тис. осіб. Вже отримали монетизовану субсидію за ці декілька днів – 15 тис. 200 осіб, що становить 30% від загальної кількості. Загальна сума для виплат складає 26,8 млн грн, з якої 41% коштів вже виплатили», – сказав Микола Шульга.

За його словами, не обов’язково отримувати кошти у касі, можна оформити картку і кошти надходитимуть на неї. В інформаційно-платіжних терміналах Ощадбанку можна одразу оплатити комунальні послуги без комісії.

Субсидіанти, які не можуть особисто звернутися до Ощадбанку для отримання монетизованої субсидії можуть відправити у банк довірену особу.

У довіреності обов’язково має бути зазначена фраза «має право одержувати готівку, у тому числі перекази, із правом підпису документів, які пов’язані з виконанням зазначених повноважень».

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here