Головна Гроші Працівники ТТУ та освітяни Житомира отримають зарплату

Працівники ТТУ та освітяни Житомира отримають зарплату

140
0
На останньому засіданні виконавчого комітету були внесені зміни до загального фонду міського бюджету на 2011 рік. Як зазначив директор департаменту бюджету та фінансів С.П. Гаращук завдяки надходженню додаткових асигнувань субвенцій та дотацій із Державного бюджету України буде забезпечено фінансування делегованих державою повноважень, повідомляється на сайті міської ради.
 
Зокрема, на виплату допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, інвалідам з дитинства, дітям-інвалідам та тимчасової державної допомоги дітям буде спрямовано 8,7 млн. гривень, на галузь «Освіти» – 9,7 млн. гривень.Також буде проведена компенсація за пільговий проїзд окремих категорій громадян на суму 3,9 млн. гривень.
 
Завдяки прийнятому рішенню до кінця року виділені кошти будуть направлені на виплату зарплат працівникам освіти, працівникам КП «Житомирського ТТУ», а також допомоги сім’ям з дітьми. 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here