Home Гроші Працівники Житомирщини отримують майже 2,5 тис. грн. зарплатні

Працівники Житомирщини отримують майже 2,5 тис. грн. зарплатні

96
Середній розмір заробітної плати працівників підприємств Житомирщини у травні цього року становила 2 тис. 422 грн. У порівнянні з відповідним періодом минулого року заробітна плата зросла на 19%.
 
За даними Головного управління статистики, вказана зарплата більш ніж удвічі перевищила мінімальну заробітну плату та прожитковий мінімум для працездатних осіб, який становив 1094 грн.
 
Найсуттєвіше зросли виплати працівникам, зайнятим виробництвом харчових продуктів, напоїв та тютюнових виробів – на 20%, у будівництві -на 18% та освіті –  на 17%.
 
Найбільш оплачуваними в економіці традиційно залишаються працівники добувної промисловості, транспорту, фінансової діяльності, виробництва транспортних засобів та устаткування. Розмір заробітної плати цих працівників перевищив середній показник по області в 1,3–1,8 раза. 
 
Найнижча винагорода за працю спостерігалася у працівників, зайнятих у рибальстві і рибництві, готелях і ресторанах. Вони отримують зарплату, яка не перевищує 53% від середньообласного рівня. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here