Home Гроші ПриватБанк впровадив на Житомирщині сервiс оплати за світло без черг та комісій

ПриватБанк впровадив на Житомирщині сервiс оплати за світло без черг та комісій

145

ПАТ «Житомиробленерго» разом с ПриватБанком реалізували проект сплати рахунків за електроенергію платіжною карткою ПриватБанку. Платежі від фізичних осіб приймаються в режимі реального часу, а в терміналах самообслуговування банку чи Приват24 цiлодобово. Незабаром аналогічний сервіс буде реалізовано і для юридичних споживачів.

Також мешканці Житомирської області можуть сплачувати за спожиту електроенергію без комісії та черг платіжною картою ПриватБанку на сайті ПАТ «Житомиробленерго» http://www.ztoe.com.ua.

«Щомісяця контролер приносить Вам рахунок за використану електроенергію. Для того, щоб його оплатити, Ви можете підійти у відділення ПриватБанку, перелік відділень вказаний на Вашій квитанції, – говорить керівник Бізнесу масових платежів Олександр Вербельчук. – В терміналі самообслуговування без комісій та черг ви зможете провести оплату. Також є можливість сплатити через Приват24, навіть не виходячи з дому».

Саме задля економії часу та зручності споживачів, ПАТ «Житомиробленерго» разом з ПриватБанком пропонують різні швидкі та прості способи оплати за використану електроенергію по рахунках через інтернет. Для цього треба лише зареєструватися в Інформаційно-платіжній системі для населення, зайшовши на сайт компанії, де описаний порядок реєстрації, який займає до 5 хвилин, або зробити інтернет-платіж в Приват24.

Задля зручності клієнтів ПриватБанк пропонує автозписання – це регулярний платіж, який щомісяця списує кошти з рахунку споживача за спожиту електроенергію. Щоб скористатися цією послугою, треба написати заяву в найближчому відділення ПриватБанку або настроїти самостійно за допомогою Приват24 за вашого комп’ютера чи смартфона.

За перший квартал через ПриватБанк в адресу ПАТ «Житомиробленерго» було здійснено: через каси банку- 70000 шт. платежів, через термінали -10500 шт. платежів, через ПРИВАТ 24 8000 шт. платежів та через послугу регулярний платіж 18000 шт. платежів

Пресслужба ПриватБанк


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here