Головна Війна Путін сказав, скільки рублів коштує життя російського солдата

Путін сказав, скільки рублів коштує життя російського солдата

2370
0

За смерть російського солдата в Україні його родина отримає майже 7,5 млн рублів.

Так Путін оцінив життя одного солдата.

Щоправда, Росія відмовляється забирати тіла окупантів, яких уже 9 тисяч в Україні. Натомість вони привезли на війну крематорій, щоб палити тіла своїх же солдат.

“Усім членам сімей військовослужбовців, які загинули під час спеціальної військової операції в Україні, буде перераховано страхове забезпечення та одноразову допомогу – 7 млн 421 тисяча рублів”, – сказав Путін під час наради із Радькзом РФ 3 березня.

Інформаціб про крематорій підтвердив президент України Володимир Зеленський. Він заявив, що тіла російських солдатів країна-агресор не збирається забирати і ховати. Адже вони привезли з собою крематорій.

“Російська армія в рази більше чисельно. Російську армію ніхто не рахує, скільки їх помирає. Ви знаєте, що вони з собою привезли крематорій. Так, вони просто з собою привезли крематорій, вони заздалегідь не збиралися показувати сім’ям загиблих, матерям, не збираються показувати, що їхні діти тут загинули. Що їх вбили. Що вони сюди прийшли вбивати нас і ми боронимо наші домівки і тому вони вмирають. Ми не хочемо їх вбивати. Чому наші беруть їх у полон, а потім наші лікарі їх лікують?… Це є реальна різниця між ними і тим, хто просто послав м’ясо, дав крематорій із собою. Ці хлопці несуть цей крематорій, вони розуміють, що вони несуть щось для себе. Це жах. Що це за людина, яка може планувати такі акти. Це і є акти геноциду”, – зазначив Зеленський 3 березня під час спілкування із західними ЗМІ.

Нагадаємо, в білоруському місті Мозир морги переповнені тілами окупантів. Там пояснили, що тіла на довгому зберіганні.

За тиждень повномасштабного вторгнення до України було знищено понад 9 тисяч окупантів. Таким чином, Росія має виплатити щонайменше 67 мільярдів рублів тільки одноразових виплат. Скільки це у доларах складно порахувати, адже курс рубля постійно падає.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here