Home Гроші П’ять підприємств Житомирщини стали сумлінними платниками податків

П’ять підприємств Житомирщини стали сумлінними платниками податків

156
Переможцями всеукраїнського етапу Рейтингу «Сумлінні платники податків України – 2011» стали п’ять підприємств Житомирщини. 
 
Вчора у Києві у Міжнародному центрі культури та мистецтв відбулася урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу.
 
Серед переможців з нашої області – приватна агрофірма «Єрчики»; Новоград-Волинська автошкола Товариства сприяння обороні України; Товариство з обмеженою відповідальністю «Новотекс» м. Новоград-Волинський; Товариство з обмеженою відповідальністю «Бердичівський пивоварний завод»; Підприємство облспоживспілки «Малинський кооперативний ринок», повідомляє прес-служба облдержадміністрації.
 
Головними критеріями відбору номінантів стали повноти та своєчасності сплати податків, рівень середньої заробітної плати по підприємству, кількість робочих місць, а також проведення суспільно значущих соціальних програм і благодійних акцій. 

Щорічний конкурс започатковано з метою посилення ролі та авторитету платника податків в житті країни, а також підвищення загальної культури сплати податків.

Всеукраїнський Рейтинг проводиться у два конкурсні тури. Перший – на обласному (регіональному) рівні, другий тур – на всеукраїнському рівні.

Цього року у Рейтингу взяли участь 1072 підприємства з усіх регіонів України. Визначення переможців Рейтингу відбувалося з числа 338 підприємств-переможців регіонального етапу. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here