Home Гроші ”Рада регіонального розвитку – стимул для всіх областей ще активніше діяти”, –...

\”Рада регіонального розвитку – стимул для всіх областей ще активніше діяти\”, – голова Житомирської ОДА

217

 Рада регіонального розвитку під головуванням Президента України Петро Порошенко – це сильний стимул для всіх областей ще активніше діяти та працювати над стратегічним плануванням 2019 року.

Про це зазначив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич сьогодні, 12 листопада, під час участі у засіданні Ради регіонального розвитку. 

 

"Рада регіонального розвитку під головуванням Президента України Петра Порошенка – сильний стимул для всіх областей ще активніше діяти. Приємно, що наша область на правильному шляху.

  • Житомирщина, як лідер у децентралізації, має амбітний план і однією з перших пройти об‘єднання. Отримали завдання від Президента держави розробити перспективні плани розвитку областей на 2019-2021 роки зрозумілими для людей.
  • Субсидії – всі родини, які того потребують, будуть захищені державою – отримають підтримку, а не завищені платіжки.
  • Сільська медицина – вже у найближчий тиждень стартуємо одразу із декількома будівництвами амбулаторій нового типу.
  • Ініціатива Президента щодо спрямування 3 мільярдів гривень на інтернет у школах, опорні заклади та ін. запрацює вже з наступного року. Упевнений, і на Житомирщині", – зазначив керівник області.

Ігор Гундич також додав, що разом з делегацією від Житомирщини – головою обласної ради Володимиром Ширмою, житомирським міським головою Сергієм Сухомлиним, головами РДА, ОТГ, депутатами – працюють над стратегічним плануванням 2019 року.

 

1

 

3

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here