Головна Гроші Реєстрацію єдинників продовжать до кінця кварталу – чиновник

Реєстрацію єдинників продовжать до кінця кварталу – чиновник

81
0
Прем’єр-міністр Микола Азаров сьогодні доручив Міністерству фінансів продовжити реєстрацію єдинників до кінця кварталу, написав на своїй сторінці у Facebook глава Держкомпідприємництва Михайло Бродський, повідомляє Корреспондент.net.
 
Варто зазначити, що зараз, згідно з даними Державної податкової служби України, реєстрація платників єдиного податку закінчується 25 січня.
 
За прогнозами ДПСУ, в цілому на спрощеній системі працюватимуть 1,2 млн платників податків.
 
Між тим, Бродський також повідомив, що парламентська більшість ухвалила в порядок дня на цей тиждень закон про перенесення введення штрафів за нереєстрацію баз даних, який, можливо, приймуть, сьогодні.
 
Нагадаємо, що згідно із внесеними змінами у спрощену систему оподаткування, всі платники поділяються на чотири категорії залежно від обсягу отриманої виручки.
 
Ознайомитися з усіма необхідними документами щодо умов та правил переходу на спрощену систему оподаткування можна на сайті ДПСУ. 
 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here