Home Гроші Рижук чекає врожаю на Житомирщині

Рижук чекає врожаю на Житомирщині

101

Під час робочої поїздки до Житомирської області Главу Кабінету Міністрів України Миколу Азарова супроводжував Міністр аграрної політики Микола Присяжнюк, який пояснив, чому високопосадовець вирішив зосередити увагу саме на Брусилівській землі.

Про це пише прес-служба обласної адміністраці.

«Брусилівщина – це регіон, який не володіє надзвичайно родючими сільськогосподарським землями. Родючість цієї землі набагато нижча, ніж ми маємо у центральних областях, – сказав він. – Але приклад, який ми бачимо на полях Житомирщини, говорить про те, що сьогоднішній розвиток сільського господарства базується і на родючості землі, і на використанні технологій, і на застосуванні багатолітнього досвіду, і на наявності якісного насіння. Тут ми маємо яскравий зразок поєднання всього вище зазначеного, – відзначив Микола Присяжнюк, наголосивши на фінансовому питанні та питанні технічного переоснащення аграрних господарств. – Технічне переоснащення конче потрібне, адже недостатня кількість комбайнів щороку призводить до того, що на полі залишається близько 6 млн. т зернових, збитки становлять приблизно 2 млрд. дол.».

У свою чергу голова Житомирської облдержадміністрації Сергій Рижук зазначив: «Розпочинаються жнива, і вже зараз ми доводимо: типова для Житомирської області, як і для всієї західної поліської частини України, увага з боку держави до сільського господарства ніколи не буде марною. Ми хоч і є зоною не дуже великого врожаю, зате наша земля – це земля гарантованого врожаю!».

Користуючись нагодою, очільник області висловив вдячність Кабінету Міністрів України, який час від часу на своїх засіданнях розглядає питання аграрного розвитку Житомирщини.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here