Home Гроші Роботодавців стимулюватимуть створювати нові робочі місця

Роботодавців стимулюватимуть створювати нові робочі місця

103
0
З нового року для роботодавців запроваджуються нові стимули для створення робочих місць.
 
Цього року виплачувались дортації на створення нових робочих місць. Але з початку наступного року компенсацій зарплати вже не буде, стимулювати роботодавців держава планує по-іншому, передає Житомирська хвиля.
 
"Це компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за осіб так званих квотних категорій, яких роботодавець буде працевлаштовувати на нові робочі місця не менше, ніж на два роки. При цьому компенсація буде виплачуватися впродовж одного року з дня працевлаштування, а впродовж другого року, як і при наданні дотації, відстежуються гарантії зайнятості" – розповіла начальник відділу організації надання послуг роботодавцям обласного центру зайнятості Світлана Карпович.
 
В такий спосіб можна працевлаштовувати не всіх безробітних, а тільки певні категорії, які вважаються найменш конкурентоспроможними на ринку праці. Зокрема, це інваліди, діти-сироти, особи передпенсійного віку. 
 
Цього року роботодавці в нашій області отримали майже 1100 дотацій на створення нових робочих місць. До кінця року ця цифра сягне 1400. Як говорять в обласному центрі зайнятості, надання дотацій – послуга затребувана.
 
Адже законослухняні роботодавці мають можливість впродовж року отримувати повну компенсацію як за заробітну плату, так і за нарахування на зарплату новоприйнятого працівника. При цьому вони повинні забезпечити його роботою, як мінімум, ще на один рік, впродовж якого всі виплати здійснюють за власний рахунок. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here