Home Гроші Росія оголосила Україні ”м’ясну” війну

Росія оголосила Україні \”м\’ясну\” війну

115

Після перевірок українських підприємств Росія на місяць заборонила поставки до країн митного союзу м’ясної продукції з України.

Як заявили у Россільгоспнагляді, в ході інспекції було виявлено наявність свинини, виробленої китайськими підприємствами, не атестованими на право поставок в РФ, повідомляє ТСН.

У Россільгоспнагляді додали, що така продукція супроводжувалася ветеринарними свідоцтвами, виписаними Державним комітетом ветеринарної медицини України.

Крім того, у зв’язку з непідтвердженням виконання ветеринарно-санітарних вимог і норм Митного союзу і РФ в повному обсязі, було вирішено ввести тимчасові обмеження на право поставок продукції тваринного походження в держави – члени Митного союзу.

Під заборону потрапили 6 підприємств – ТОВ "ВО "Моліс" (виробництво молочної продукції), ТОВ" Компанія "Зевс ЛТД" (забій великої рогатої худоби), ДП "М’ясокомбінат "Зоря" (забій великої рогатої худоби та свиней), ТОВ "Білоцерківський молочний комбінат", ВАТ "Конотопм’ясо" (забій великої рогатої худоби, свиней, оброблення та зберігання яловичини і свинини), ТОВ "Молочний дім".

Вирішено також у зв’язку з не підтвердженням виконання ветеринарно-санітарних норм Митного союзу і Росії вважати такими, що не пройшли інспекцію 22 підприємства і ввести тимчасові обмеження на ввезення на територію Митного союзу їхньої продукції.

Нагадаємо, експерти раніше заявляли, що Росія може ввести заборону на м’ясну продукцію, щоб таким методом спробувати ще раз схилити Україну до приєднання до митного союзу. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here