Home Гроші Росія почала експертизу українського сиру

Росія почала експертизу українського сиру

102
Російська санітарна служба розпочала лабораторну експертизу зразків сиру, що надійшли з українського заводу "Прометей", передає Інтерфакс-Україна.
 
Про це повідомив сьогодні керівник Росспоживнагляду, головний державний санітарний лікар РФ Геннадій Онищенко.
 
"Надійшли зразки з першого українського заводу – "Прометей" … Протягом п’ятниці обіцяв представити для експертизи другий завод – "Гадячсир", – сказав він.
 
"Ми тягти не будемо", – відповів Онищенко напередодні на питання про те, скільки часу займе експертиза, після якої Росспоживнагляд планує дати "зелене світло" поставкам українського сиру на російський ринок.
 
"Як тільки ці проби у встановленому порядку надійдуть до нас, будуть проведені дослідження, і буде вирішено питання про відновлення постачань", – сказав Онищенко 5 травня.
 
Росспоживнагляд дозволив поставки сиру в РФ чотирьом українським заводам – ??ТОВ "Гадячсир", АТ "Пирятинський сирзавод", ПП КФ "Прометей" філії "Менський" і "Дубномолоко".
 
Онищенко 26 квітня заявив, що поставки українського сиру на російський ринок не відновлені з вини України.
 
У Москві 17 квітня Онищенко провів переговори з главою міністерства економічного розвитку і торгівлі України Петром Порошенком, було вирішено зняти ембарго на поставки сиру з трьох українських підприємств. Після зустрічі з Порошенком Онищенко сказав журналістам, що український сир повернеться на ринок РФ, якщо у російської сторони не буде претензій.
 
З 7 лютого російська сторона ввела заборону на ввезення в країну сирів деяких українських виробників через те, що продукція не відповідає техрегламенту РФ на молоко і молочну продукцію 
 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here