Home Гроші Росіяни не знайшли пальмової олії в українському сирі та поїхали

Росіяни не знайшли пальмової олії в українському сирі та поїхали

83
Фахівці Росспоживнагляду Російської Федерації, які інспектували українське підприємство з виробництва сирів "Гадячсир", не виявили технічних порушень. Про це сьогодні на брифінгу повідомив президент Національної академії аграрних наук Микола Безуглий, повідомляє Gazeta.ua з посиланням на УНН.
 
"Жодних технологічних обмежень чи порушень технологій ці спеціалісти не виявили. І ті технології, які розробили українські науковці з виробництва сирів, що запроваджені на провідних сироварних заводах, вони дозволяють виробляти продукцію відповідної якості. На превеликий жаль, письмових висновків комісія не надала. Вона поїхала в Росію доопрацьовувати матеріали", – сказав академік.
 
Безуглий уточнив, що спеціалісти Росспоживнагляду перевіряли тільки одне сироварне підприємство "Гадячсир" і вчора ввечері поїхали до РФ.
 
Зазначимо, 26 березня група з трбьох співробітників Росспоживнагляду прибула до України для інспекції підприємств, які мають намір постачати сир на російський ринок.
 
Нагадаємо, з 7 лютого російська сторона ввела заборону на ввезення в країну сирів деяких українських виробників через те, що продукція нібито не відповідає техрегламенту РФ на молоко і молочну продукцію. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here