Home Гроші Російський газ для України подорожчає ще на $14 – джерело

Російський газ для України подорожчає ще на $14 – джерело

80
Ціна російського газу для України у ІІ кварталі 2012 року може зрости з $416 до $430 за тис. куб. м. Про це з посиланням на джерела в НАК "Нафтогаз України" пише "Комерсант-Україна" у публікації "Гроші під запас", повідомляє Gazeta.ua.
 
"Ціна газу надалі лише зростатиме. Ми очікуємо, що в другому кварталі вона збільшиться з нинішніх 416 доларів до 430 доларів за тисячу кубометрів. Тому має сенс заздалегідь купити до 1 мільярда кубометрів газу за нинішньою ціною і закачати його в ПСГ", – розповів співрозмовник видання.
 
Нагадаємо, вчора "Нафтогаз" вибрала російське ВАТ "Газпромбанк", (41,7% якого належить "Газпрому", для відкриття кредитної лінії на $ 2 млрд. Кредит залучається строком на 7 років.
 
Високопоставлене джерело видання в українській компанії розповіло, що кошти необхідні для накопичення в ПСГ російського газу.
 
"Ми плануємо закупити газ, який може бути використаний для його стабільного транспортування до європейських країн", – зазначив співрозмовник видання в "Нафтогазі".
Цю інформацію підтвердив і джерело видання в департаменті нафтової, газової та нафтопереробної промисловості Міністерства енергетики та вугільної промисловості.
 
"Тепер ми взяли на себе функцію закупівлі резервного газу, але ми ж і будемо його продавати європейським споживачам і зможемо заробити на цій операції", – пояснило джерело видання у відомстві.
 
"Газпромбанк", за його словами, пішов на кредитування цієї операції, виходячи з необхідності забезпечити збут газу, з чим зараз російська монополія зазнає труднощів.
 
У держбюджеті на цей рік закладена ціна російського газу в розмірі 416 дол. / тис. куб. м. У той же час, заступник глави правління "Нафтогазу" Вадим Чупрун 26 березня заявив, що не виключає незначного зниження ціни на російський газ для України у ІІ кварталі 2012 року. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here