Home Гроші Росспоживнагляд перевіряє кожну партію українських сирів – Онищенко

Росспоживнагляд перевіряє кожну партію українських сирів – Онищенко

226
0
Російська федеральна служба з нагляду в сфері захисту прав споживачів і благополуччя людини (Росспоживнагляд) продовжує працювати в режимі перевірки кожної партії сирів, експортованих до РФ з України, заявив голова служби Геннадій Онищенко.
 
За його словами, нещодавно його відомство "з великим скрипом" дозволило останньому з усіх українських підприємств, продукцію яких перевіряв Росспоживнагляд, – Лозівському сироварному комбінату – відновити постачання "за певних умов", пише Корреспондент.
 
"Там було найбільше передумов для порушення технологій виробництва, тому ми вирішили всі партії сиру в цього заводу перевіряти, як і перевіряли, з особливою пристрастю. При цьому якщо ми зловимо хоч одну партію, яка не відповідає вимогам, то навічно заборонимо поставки цьому заводу", – повідомив Онищенко.
 
Разом з тим, всі інші українські підприємства вже поставляють сири до Росії, проте відомство продовжує перевіряти кожну партію їхньої продукції, відзначив глава Росспоживнагляду.
 
Як повідомлялося, в січні 2012 року Росспоживнагляд опублікував список українських сирів невідповідної якості, куди увійшла продукція ТОВ Гадячсир (Полтавська область), ВАТ Баштанський сирзавод (Миколаївська область), ПП Рось, філія Роменський молочний комбінат (Сумська область), компанія Бель Шостка Україна ( Сумська область), компанія Прометей (Чернігівська область), ТОВ Лозівський молочний завод (Харківська область) та АТ Пирятинський сирзавод (Полтавська область).
 
Пізніше, 8 лютого, Росспоживнагляд заявив про заборону на ввезення сирів трьох українських виробників, в продукції яких нібито було виявлено велику кількість пальмової олії. В українській Держветслужбі ці звинувачення назвали безпідставними. Пізніше Росія ввела заборону на імпорт сирної продукції ще чотирьох українських заводів.
 
У квітні між Україною і Росією були досягнуті домовленості про зняття обмеження на ввезення українських сирів за умови усунення недоліків, що викликали занепокоєння у російської сторони.
 
Нещодавно також стало відомо, що Росспоживнагляд дозволив п’яти лабораторіям України перевіряти партії сиру перед ввезенням даної продукції на російський ринок. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here