Home Гроші Розпивати пиво на відкритих майданчиках кафе у парку заборонено, – Руслан Годований

Розпивати пиво на відкритих майданчиках кафе у парку заборонено, – Руслан Годований

147

Депутат обласної ради Руслан Годований каже, що пити пиво на відкритих майданчиках у парку заборонено законодавством.

Про це він написав на своїх сторінці у Facebook, цитуючи Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обмеження споживання і продажу пива та слабоалкогольних напоїв».

«Стаття 178. Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді";  Розпивання пива   (крім    безалкогольного),    алкогольних, слабоалкогольних   напоїв   на   вулицях,  у  закритих  спортивних спорудах,  у скверах, парках, у всіх видах громадського транспорту (включаючи   транспорт   міжнародного   сполучення)   та  в  інших заборонених  законом   місцях,   крім   підприємств   торгівлі   і громадського   харчування,   в   яких  продаж  пива,  алкогольних, слабоалкогольних напоїв на розлив  дозволена  відповідним  органом місцевого самоврядування, або поява в громадських місцях у п’яному вигляді, що ображає людську гідність і громадську мораль».

«Тобто мається на увазі, що відкрите споживання пива на літніх майданчиках заборонене, а не так як у нас в парку культури та відпочинку імені Ю.Гагаріна, протизаконно і на показ, куди тільки дивиться «справедлива» прокуратура. Наприклад, п’єш пиво на лавці – тобі штраф, а сів за метр за дерев’яний столик на відкритій місцевості в кафе – ти вже законослухняний споживач пива», – пише Годований.

Також депутат наводить приклад міста Миргорода, де пиво розпивають у закритих майданчиках.

«Ось як, наприклад, виглядають літні майданчики у курортному місті Миргород: вони закриті та без жодної зовнішньої реклами пива. Думаю, щодо зовнішнього вигляду літніх майданчиків і їх розміщення житомирська влада могла б взяти приклад з інших міст України», – додає Руслан Годований.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here