Home Гроші Розрив в зарплаті чоловіків та жінок складає 23%

Розрив в зарплаті чоловіків та жінок складає 23%

430

Глобальний розрив у зарплаті в Україні між чоловіками та жінками понад 23%.

За останні роки в Україні багато чого покращилося, та представництво жінок у парламенті все ще знаходиться на рівні 20%, і лише 58% жінок представлені на ринку праці, а розрив у зарплаті складає 23%, – поділилась даними голова "ООН Жінки" в Україні Домініка Стояноска.

"На жаль, така ситуація характерна для більшості галузей в Україні. В тому числі, для STEM-напрямків. Здебільшого це проблема стереотипів та виховання – змалечку в родині, в школі, в університеті дівчат відштовхують від технологій. І навіть, коли дівчинка цікавиться, наприклад, програмуванням, оточення не хоче сприймати це на серйозному рівні. То ж згодом, жага розвитку у STEM згасає. Ми намагаємося побороти цей стереотип та мотивувати дівчат розвиватись в технологічній сфері", – розповідає ініціатор проєкту STEM is FEM, IT-бізнесмен, інвестор компанії RefaceAI та партнер Cyprus IT Forum Сергій Токарєв.

Проєкт STEM is FEM – це освітня благодійна ініціатива, що направлена на популяризацію технологічної освіти серед дівчат. Мета проекту – звернути увагу українських школярок на освіту у STEM-напрямках. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here