Головна Гроші Шахраї ошукали жителів області на 60 тисяч гривень

Шахраї ошукали жителів області на 60 тисяч гривень

193
0

Упродовж двох днів травня до поліції через ошуканства звернулись до десятка жителів області. Через власну необачність вони збагатили шахраїв на понад 60 тисяч гривень. 

Пише поліція області:

«18 травня до поліції звернулась 34-річна житомирянка, яка розповіла, що добу тому переказала 26 тисяч гривень невідомому, сподіваючись вирішити питання з продажем її будинку на півночі області. Як з’ясувалось, до жінки зателефонував невідомий, який назвався посадовцем місцевого органу влади та запропонував допомогу у прискоренні процедури оформлення нерухомості. У результаті заявниця переказала на чужі рахунки вказану ним суму і лише згодом зрозуміла, що її ошукали».

25 річна жителька Чуднівщини побачила на одному із інтернет-сайтів оголошення про продаж авто.

«У сподіванні придбати автомобіль дівчина переказала майже 24 тисячі гривень незнайомцю, який розмістив оголошення про продаж на одному з інтернет-сайтів. За кілька днів зв’язок з продавцем обірвався й омріяного транспортного засобу жінка так і не побачила та звернулась до поліції», – деталізує поліція.

19 травня про шахрайство повідомив 43-річний житомирянин. Чоловік знайшов оголошення про продаж військового спорядження в одному з мобільних месенджерів. Він на вимогу продавця переказав в якості передоплати понад 5 тисяч гривень. Утім очікуваного товару так і не отримав.

Поліція розпочала кримінальні провадження.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here