Home Гроші Шанси на повторення фінансової кризи складають 40%

Шанси на повторення фінансової кризи складають 40%

109

Міжнародне рейтингове агентство Standard & Рoor’s (S&P) опублікувало чергову доповідь, в якій попередило про збільшені ризиків нової хвилі кризи в Європі.

На думку аналітиків агентства, на економічних перспективах регіону негативно позначається зниження ділової впевненості та уповільнення темпів зростання економіки США.

"Ми далі не очікуємо другої хвилі кризи в прямому сенсі цього слова як в цілому в зоні євро, так, зокрема, у Великобританії, однак ми визнаємо підвищення ризиків виникнення чергової рецесії в Західній Європі, – запевнив провідний спеціаліст агентства по економіці Європи Жан-Мішель Сіс.

"В даний час ми прогнозуємо, що вірогідність нової рецесії в Західній Європі становить 40%, хоча, згідно нашого основного прогнозу, ми як і раніше очікуємо мляве і нерівномірне зростання в наступні п’ять років", – додав Сіс.

З урахуванням останніх подій на світових ринках S&P другий раз за п’ять тижнів переглянуло свій прогноз економічного зростання Європи убік зниження на наступні п’ять кварталів. В агентстві чекають, що зростання ВВП зони євро в 2012 р складе 1,1% проти прогнозованих раніше 1,5%.

Нагадаємо, в понеділок, 3 жовтня, рейтингове агентство Fitch Ratings знизило прогноз світового економічного зростання до 2,6% в 2011 році у порівнянні з 3,1% у попередньому прогнозі.

Прогноз на 2012 рік був знижений на 0,7% – до 2,7%, на 2013 рік – на 0,3%, до 3,1%.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here