Home Гроші «Школа підприємництва в Коростені» визнана кращою

«Школа підприємництва в Коростені» визнана кращою

113
У рамках «Дня діалогу з владою» 24-25 вересня у м.Тернополі, організованим Асоціацією міст України, відбулась презентація проектів громадських ініціатив «Партисипативна демократія та обгрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні, 58/КС». Координатор проекту в Норвезькій асоціації місцевих і регіональних влад Крістіан Ларсен та експерт проекту в АМУ Наталя Бескупська вручили сертифікати про впровадження проектів громадських ініціатив.

У місті Коростень протягом квітня-липня цього року реалізовано проект «Школа підприємництва в місті Коростень». Бюджет «Школи» 198,11 тис.грн., в тому числі 177,28 тис.грн. за рахунок коштів проекту «Партисипативна демократія та обґрунтовані рішення на місцевому рівні в Україні».

«Ми щиро радіємо, коли громади Житомирщини беруть активну участь у конкурсах, практикумах та інших заходах, що організовує АМУ. Більшість житомирських громад-членів Асоціації міст України вже впевнено крокують в напрямку написання проектів для залучення грантових коштів. Ми горді за кожну їх маленьку перемогу, великі гранти та нові відкриття. Ще більша гордість, коли пропонуються спільні ініціативи органів місцевого самоврядування та громадського сектору», – зазначила Виконавчий директор Житомирського РВ Асоціації міст України Т.Кухарська.

Нагадаємо, у рамках конкурсу короткострокових ініціатив було відібрано 10 ініціатив у 5 галузях:

·         освіта,

·         охорона здоров’я,

·         соціальний захист,

·         місцеві фінанси,

·         місцевий економічний розвиток.

Ініціатива «Школа підприємництва в місті Коростень», ГО «Агенція регіонального розвитку», м.Коростень стала переможцем у номінації «Місцевий економічний розвиток».

Офіс реформ у Житомирському РВ АМУ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here