Головна Гроші Скористалася “урядовим” чат-ботом для отримання допомоги та втратила 40 тис. грн: схеми...

Скористалася “урядовим” чат-ботом для отримання допомоги та втратила 40 тис. грн: схеми шахрайства

129
0

На Житомирщині процвітають схеми шахрайства, коли довірливі жителі області в надії отримати допомогу дають доступ до своїх карток і втрачають гроші.

Зокрема, 37-річна жителька області таким чином втратила понад 40 тис. грн з картки. Все почалося з того, що в одному з  чат-ботів нібито урядового каналу побачила пропозицію для оформлення громадянам України соціальної виплати від держави у 8 тисяч гривень.

Про це повідомила поліція області:

“Під приводом оформлення соціальних виплат довірливих полісян можуть ошукати шахраї. У м. Овручі та Бердичівському районі поліцейські розбираються у схожих ситуаціях та встановлюють причетних до обману жінок, які втратили заощадження з банківських карток. Водночас правоохоронці попереджають про небезпеку інших громадян”.

правоохоронці зазначають, що жінка слідувала алгоритмам чат-боту, перейшовши за посиланням та підтвердивши вхід у мобільний застосунок банку дзвінком.

Далі – жодних сповіщень про нарахування “соцдопомоги”, натомість – повідомлення від банку про декілька платежів, якими спустошили її рахунок.

Така ж історія трапилася з жителькою Бердичівської громади. Під приводом оформлення соціальної виплати від держави жінка втратила понад 40 тисяч гривень зі свого рахунку.

Поліцейські розпочали кримінальні провадження.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here