Home Гроші Сьогодні в Житомирі роздавали квартири на Маршала Жукова військовослужбовцям

Сьогодні в Житомирі роздавали квартири на Маршала Жукова військовослужбовцям

129

80 сімей офіцерів 8 армійського корпусу Сухопутних військ Збройних Сил України, військові частини якого дислокуються на території Житомирської області, отримали оглядові ордери на постійне та службове поселення у новозбудованому десятиповерховому будинку на вулиці Маршала Жукова, що в обласному центрі.

 «Для Житомирської області сьогодні визначна подія. Наші земляки – офіцери, військові пенсіонери та члени їх родин отримали таке бажане та омріяне для них житло. І вони щасливі та впевнені у завтрашньому дні. Це – наш спільний їм подарунок і віддача боргу водночас за їх почесну службу на благо зміцнення Української держави», – сказав на урочистій церемонії заселення у новий будинок голова обласної ради Йосип Запаловський.

За словами Олександра Герасимчука, голови Житомирського військового гарнізону, будинок за цією адресою зводився близько 4,5 років на кошти Міністерства оборони України. Будівництво було закінчено наприкінці 2012 року. Нині його урочисто здають в експлуатацію. Із 80 квартир 32 квартири — службові та 48 квартир видаються на постійній основі.

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here