Головна Гроші Сорос назвав катастрофою можливий розпад Євросоюзу – ЗМІ

Сорос назвав катастрофою можливий розпад Євросоюзу – ЗМІ

81
0
Провал єврозони і розпад ЄС матимуть катастрофічні наслідки для глобальної фінансової системи, заявив інвестор Джордж Сорос.
 
"Сьогодні євро несе потенційну загрозу політичній цілісності Європейського союзу", – цитує мільярдера газета Business Line, повідомляє Корреспондент.net.
 
"Якщо спільна валюта не витримає, це призведе до розпаду самого Європейського союзу. І це буде катастрофою не тільки для Європи, але також і для глобальної фінансової системи".
 
Криза єврозони "має більш серйозний характер і несе велику загрозу, ніж крах 2008 року", передає слова Сороса Economic Times.
 
У короткостроковій перспективі деяким країнам, можливо, доведеться піти на нові заходи посилення внаслідок дисбалансів між "країнами-кредиторами та країнами-боржниками", цитує Сороса газета Mint.
 
"На жаль, вони поки не знайшли рішення для виходу з гострої фінансової кризи, і це погіршує ситуацію… і зовсім не ясно, чи буде таке рішення".
 
Нагадаємо, наприкінці минулого року експерти пророкували повернення Європи до рецесії.
 
В останні місяці економічне зростання в Європі сповільнилося через боргову кризу, яка змусила уряди кількох країн ЄС урізати державні витрати і значно підірвала довіру до міжнародних фінансових ринків. 
 

Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here